Петре Шилегов

Адвокатот и портпарол на СДСМ Петре Шилегов се уште нема дадено одговор на прашањата за тоа како успеал да се стекне богатство во кое спаѓаат трикратна куќа, ...
сите 21 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ денеска обвини дека портпаролот на СДСМ Петре Шилегов е вмешан во нов случај за местење тендери. Даниела Рангелова на прес-конференција посочи дека ...
сите 19 | | | веќе видена