Петре Шилегов

ВМРО-ДПМНЕ денеска обвини дека портпаролот на СДСМ Петре Шилегов е вмешан во нов случај за местење тендери. Даниела Рангелова на прес-конференција посочи дека ...
сите 23 | | | веќе видена

Трет ден по објавувањето, познавачите на состојбите и граѓаните се во недоумица околу самонаречениот авангарден чин на СДСМ со кој се промовираа листи на ...
сите 4 | | | веќе видена