Петре Шилегов

ВМРО-ДПМНЕ денеска обвини дека портпаролот на СДСМ Петре Шилегов направил најповолениот понудувач да биде дисквалификуван од постапката за набавка на детски ...
сите 20 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ денеска обвини дека портпаролот на СДСМ Петре Шилегов, направил најповолениот понудувач да биде дисквалификуван од постапката за набавка на детски ...
сите 21 | | | веќе видена