Петре Шилегов

Портпаролот на СДСМ Петре Шилегов, во времето кога бил прв човек на второстепената комисија за жалби по јавни набавки во владата на СДСМ, и овозможил на ...
сите 31 | | | веќе видена

Според информациите кои Трпевски во четвртокот и ги соопшти на јавноста, Шилегов местел тендери за две фирми блиски на СДСМ, „Семос" во која сопственички удел ...
сите 21 | | | веќе видена