Добро управување

Понудивме чесен концепт за добра иднина на Македонија, беше речено на митингот на социјал демократскиот сојуз во општина Аеродром. Сите ние сме со кренато ...
сите 4 | | | веќе видена

Никола Груевски или Зоран Заев. Програмата и проектите на ВМРО-ДПМНЕ или нападите и навредите од СДСМ. Граѓаните во недела бираат меѓу два концепта. ...
сите 85 | | | веќе видена

Принципите на Груевски и аферите и скандалозните изјави на Зоран Заев. Граѓаните во недела ќе бидат пред одлука дали довербата да ја води владата да му ја ...
сите 19 | | | веќе видена