Добро управување

Граѓаните на Македонија во недела ќе гласаат за претседател и пратеници, се вели во заедничкото соопштение на Европската унија и Соединетите Американски ...
сите 4 | | | веќе видена

-Да се предвидат работите однапред и да се обезбеди среќен живот за својот народ е ретка привилегија само на најдобрите, единствените и неповторливите. ...
| | веќе видена