ГРОМ

Во Државната изборна комисија денеска почна врачувањето на уверенијата на избраните пратеници на предвремените парламентарни избори што се одржаа на 27 април. ...
сите 64 | | | веќе видена

Државната изборна комисија денеска треба да ги врачи уверенијата на избраните пратеници, откако ги соопшти официјалните конечни резултати од предвремените ...
сите 71 | | | веќе видена