Ѓорге Иванов

Потпретседателот на Демократската обнова на Македонија (ДОМ) Денко Скаловски на денешната прес-конференција му даде целосна поддршка на Ѓорге Иванов за втор ...
сите 8 | | | веќе видена

За овие пет години покажав дека со работа, со труд, со чесност и искреност, се добива и се оправдува довербата на граѓаните, потенцира претседателскиот ...
сите 44 | | | веќе видена