Ѓорге Иванов

На вчерашниот голем митинг на коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ, на плоштадот „Македонија“ во Скопје, официјално беше промовирано ...
сите 6 | | | веќе видена