Мендух Тачи

ВМРО-ДПМНЕ Остануваат уште само пет дена до изборите, до двојната победа на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата. Победа и на Ѓорге Иванов за претседател и победа со 62 ...
сите 2 | | | веќе видена