Ѓорге Иванов

Кандидатот за претседател на Република Македонија од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За подобра Македонија“ Ѓорге Иванов вечерва на митинг во неговиот роден град ...
сите 41 | | | веќе видена

Во пресрет на вториот изборен круг, кандидатот за претседател на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија” Ѓорге Иванов, денеска ја посети општина ...
сите 4 | | | веќе видена

Во пресрет на вториот изборен круг, кандидатот за претседател на ВМРО ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“, Ѓорге Иванов денеска ја посети општина ...
сите 5 | | | веќе видена

Во пресрет на вториот изборен круг, кандидатот за претседател на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија” Ѓорге Иванов, денеска ја посети општина ...
сите 6 | | | веќе видена

На синоќешниот митинг во Струга што го одржа Коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ во пресрет на парламентарните и вториот круг ...
сите 5 | | | веќе видена