Ѓорге Иванов

-Вашите гласови се потврда дека водиме исправна политика. Вашите гласови кажуваат, дека вашата доверба која сме ја добиле, не сме ја изневериле. Имавме во ...
сите 28 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ Остануваат уште само пет дена до изборите, до двојната победа на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата. Победа и на Ѓорге Иванов за претседател и победа со 62 ...
сите 2 | | | веќе видена