Ѓорге Иванов

Кандидатот за пратеник на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ Зоран Ѓорѓиевски од „Отвореното студио“ порача дека на 27-ми април и покрај големиот ...
сите 4 | | | веќе видена

Слушнавме многу анкети и различни резултати, но на 13-ти април ја имавме најверодостојната анкета,кога граѓание дадоа многу јасна поддршка за претседателскиот ...
сите 4 | | | веќе видена