Нив ги интересира само која сила ги поддржува во упорната желба да бидат на власт. Ништо повеќе од тоа. Утре, задутре ако Кина се наметне како главен фактор ...
| | веќе видена

 Ако вашиот партнер ја сака и почитува својата мајка, тогаш вие сте среќна девојка затоа што од него ќе добиете третман на кралица. Каков е вашиот партнер со ...
сите 2 | | | веќе видена

Во поголемиот број апетки низ државата, но и во државните болници низ земјава нема серум против тетанус. Станува збор за тетаболин серумот кој се инјкетира ...
сите 9 | | | веќе видена

Мира Шкориќ пред неколку години доживеа стрес, а подоцна дозна дека има канцер. Иако за неа ова е болна тема за која не сака многу да зборува за српските ...
сите 2 | | | веќе видена

 Кога температурите малку ќе паднат, оние најзимурливите се соочуваат со вистински маки за кои се чини дека нема спас. Постојано смрзнат нос, смрзнати раце во ...
сите 2 | | | веќе видена

Мистеријата е решена. Слабите и дебелите луѓе секогаш се натпреваруваат во нешто, а еве кој од нив би издржал подолго без храна. Дебелите луѓе се обидуваат да ...
сите 2 | | | веќе видена

Предрасуди спрема жени лидери имале 23 отсто анкетирани кого им се поставени директни прашања и 37 отсто кај индиректни. Многу жени се солидаризираат, иако ...
| | веќе видена

Ова видео е прозвод на големата љубов и поддршка кон соученички на децата кои учат во II-4 одделени од битолското основно училиште „Климент Охридски“ кои се ...
сите 2 | | | веќе видена

 „Може да имате бајка, дури и без принц. Ова е мојата свадба од соништата - само без принцот Шармантен“, вели 40-годишната Лаура. е 40-годишен фитнес ...
| | веќе видена

Ако сте како повеќето луѓе, тогаш веројатно гледате заљубен пар кој гледа во езерото. Но, ретко кој овде гледа и трета личност. Добро погледнете...Она што ...
сите 4 | | | веќе видена

next