Се вика Боро Новаковиќ а тоа двајцата се некои смарачи кои провоцираат веројатно чекајќи овој да им врати или да ги одбутне па да ја прават голема. Ама нема ...
| | веќе видена

Пејачката Индира Арадиновиќ позната како Инди јавно се откажа од сестра си Едита Арадиновиќ, исто така пејачка. Таа на својот Инстаграм профил објави ...
сите 7 | | | веќе видена

Несекојдневната снимка покажува група ожалостени кои го носеле покојникот се додека во еден момент не изгубиле рамнотежа и го испуштија во базен. Телото ...
сите 2 | | | веќе видена

Во „Задруга2“ деновиве наголемо се „шушка“ де престојуваат повеќе мажи кои се наклонети кон сопствениот пол. Оваа тема ја започнаа „задругарите“ минатата ноќ, ...
сите 3 | | | веќе видена

Кога размислувате за одење, тоа за вас претставува една нормална, секојдневна активност. Но, кога ќе ја погледнете оваа снимка на јапонски студенти, мислењето ...
| | веќе видена

Пеги Харис од Вернон, Тексас (САД), се омажила за своето момче Били во далечната 1944 година. Тие уживале во бракот само 6 недели бидејќи Били бил регрутиран ...
сите 2 | | | веќе видена

Настап кој предизвика огромно внимание и кој до ден денес се памети во американската верзија „Јас имам талент“ е настапот на мажот кој се вика Ландау Еуген ...
| | веќе видена

Бандитите налетаа на примерок од генерација која не знаела за цвикање пред соочување со проблеми и коркачи како нив кои само глумат дека се опасни момци. 
сите 6 | | | веќе видена

Во теретаните секогаш има поединци кои сакаат да ги покажат своите мускули, односно колку се „силни“. Во ова видео, мажот во црна маица одлучил малку да се ...
| | веќе видена

Ванда Барзи, Американска која со сопругот Брајан Дејвид Мичел во 2002. година ја киднапирала 14-годишната Елизабет Смарт од Јута, денес, на запрепастување на ...
| | веќе видена

Меѓутоа овој апарат има уште многу можности, а сигурни сме дека за половина од овие никогаш не сте слушнале. Погледнете во видеото некои од триковите:
сите 3 | | | веќе видена

Холивудскиот актер Леонардо Дикаприо (43) конечно реши да се смири, така да неодамна тој донесе одлука да застане на лудиот камен со аргентинската манекенка ...
сите 2 | | | веќе видена

next