Били Форбс од Алабама, во својот двор пронашол змија, па одлучил да ја застерла со сачмерка. Во таа прилика ѝ ја разнел главата, па ја ставил во задниот дел на ...
сите 5 | | | веќе видена

Ванда Барзи, Американска која со сопругот Брајан Дејвид Мичел во 2002. година ја киднапирала 14-годишната Елизабет Смарт од Јута, денес, на запрепастување на ...
сите 2 | | | веќе видена

Се вика Боро Новаковиќ а тоа двајцата се некои смарачи кои провоцираат веројатно чекајќи овој да им врати или да ги одбутне па да ја прават голема. Ама нема ...
| | веќе видена

Пејачката Индира Арадиновиќ позната како Инди јавно се откажа од сестра си Едита Арадиновиќ, исто така пејачка. Таа на својот Инстаграм профил објави ...
сите 7 | | | веќе видена

Во „Задруга2“ деновиве наголемо се „шушка“ де престојуваат повеќе мажи кои се наклонети кон сопствениот пол. Оваа тема ја започнаа „задругарите“ минатата ноќ, ...
сите 3 | | | веќе видена

Настап кој предизвика огромно внимание и кој до ден денес се памети во американската верзија „Јас имам талент“ е настапот на мажот кој се вика Ландау Еуген ...
| | веќе видена

Кога наставниците се обидуваат да ги научат децата да ги искажат своите емоции, треба да знаат дека во еден момент ќе ги дочека ладна вистина. Токму таков е ...
сите 2 | | | веќе видена

Бандитите налетаа на примерок од генерација која не знаела за цвикање пред соочување со проблеми и коркачи како нив кои само глумат дека се опасни момци. 
сите 6 | | | веќе видена

Доколку родителите на ова петгодишно момче од градот Кингдао во Кина се придржувале до овој совет, сега не би имале проблем. Тие го оставиле синчето само дома ...
| | веќе видена

Во теретаните секогаш има поединци кои сакаат да ги покажат своите мускули, односно колку се „силни“. Во ова видео, мажот во црна маица одлучил малку да се ...
| | веќе видена

Летот на кој бил и Обрадор од Оахака до Мексико Сити поради дожд бил одлаган , но претседателот останал да чека со другите патници. Тој вели дека му било срам ...
сите 2 | | | веќе видена

Во градот Батуми во Грузија се наоѓаат две статуи. Високи се околу 8 метри и секој ден во 19 часот се движат. Статуите се доближуваат, се гушкаат и на крајот ...
сите 3 | | | веќе видена

Про-руски борец намерно си пукаше во стомак за да го тестира новиот панцир, додека сето тоа го снимаа неговите пријатели. Инцидентот се случил во украинскиот ...
сите 4 | | | веќе видена

Холивудскиот актер Леонардо Дикаприо (43) конечно реши да се смири, така да неодамна тој донесе одлука да застане на лудиот камен со аргентинската манекенка ...
сите 2 | | | веќе видена

next