Поучно видео кое ја прикажува дискриминацијата.Краток филм кој ќе ве остави без зборови.Животна лекција која ќе ве наведе на размислување.Погледнете го видеото.
сите 3 | | | веќе видена

Популарната глумица Хилари Даф минатиот месец ја роди ќерката и веста за тоа ја сподели по пат на социјалните мрежи. Ќерката го носи името Бенкс Вајолет Бер, а ...
| | веќе видена

Драгана Мирковиќ ја покори Германија: Фолк дивата ги руши сите историски рекорди на посетеност за два дена (видео)Драгана Мирковиќ успеала за два дена да го ...
| | веќе видена

За да ја прослави 45-годишнината на еден од своите најпрепознатливи производи, Тимберленд овој викенд подготви вистинска дизајн лабораторија во продавницата ...
сите 6 | | | веќе видена

37.000 жители на површина од 160 km2. Лихтенштајн се вбројува во една од најмалите држави во светот, но нејзината предност, покрај фактот што изгледа ...
сите 8 | | | веќе видена

Секојдневно со себе носиме непотребен животен товар и бројни лоши навики поради кои често се чувствуваме празно, несреќно и неисполнето. Како би ја задржале ...
сите 2 | | | веќе видена

„Знаеше на полноќ да ме повика на прошетка низ Загреб. Со него најубаво се молчеше во тие прошетки низ Загреб. Имавме чудно пријателство. Го замолив да направи ...
сите 9 | | | веќе видена

Репрезентативецот на Тајланд, Адисак Краисорн направи нешто незапаметено досега. Најдобриот напаѓач на Тајланд кој има прекар „Голф“ направи навистина ...
сите 3 | | | веќе видена

next