Руската студентка, 22-годишната Ајна Џабраилова, внука на контроверзниот тајкун Умар Џабраилов, се венчала на раскошна чеченска свадба во Москва овој викенд со ...
сите 5 | | | веќе видена

 Како родител, сосема е нормално да се грижите за времето кое вашето дете го поминува во училиште и сакате да ви кажува што повеќе информации за тоа. Доколку ...
сите 3 | | | веќе видена

Марија Ќурчиќ, манекенката која во неделата изврши самоубиство во својот стан во Белград, по нејзината смрт стана хит на социјалните мрежи.Во изминативе три ...
сите 4 | | | веќе видена

Ќе се согласите со нас дека никогаш не е доста од згодни машки модели! Затоа решивме да ви ја разубавиме вечерта и да ви го збогатиме вашиот Instagram feed со ...
сите 3 | | | веќе видена

Американските бели супермацисти, група која верува дека белата раса е супериорна во однос на другите раси, тврдат дека тие се победници на последните избори во ...
| | веќе видена

Зборлести се , умеат да го забавуваат целото друштво и луѓето просто ги обожуваат. Од секој ситуација се извлекуваат со шарм. Тие се одлични манипулатори, а со ...
сите 5 | | | веќе видена

Стјуардеса од Јапонија станала хит на социјалните мрежи откако патник побарал место покрај прозорецот. Таа му излегла во пресрет и му нацртала еден прозорец. ...
сите 3 | | | веќе видена

Тренерот на Реал Мадрид, Сантијаго Солари е во центарот на вниманието на шпанските медиуми. Причината за тоа не се само натпреварувачите на Кралскиот клуб, ...
сите 2 | | | веќе видена

Снимката прикажува низа статистики кои го прикажуваат бројот на пукањата во САД, како и бројот на загинати поради употребата на оружје. Светските медиуми со ...
| | веќе видена

next