Ана Николиќ и Раста сепак не се смирија, а драматичниот момент се случил минатата недела во адвокатската канцеларија на правниот застапник на Ана. Сепак, ...
сите 4 | | | веќе видена

Танцувањето е нивната најголема страст. Сплотени, како едно семејство, големи и мали – нивните срца чукаат во ритамот на музиката. Овие сјајни момци и девојки ...
| | веќе видена

Французинка криела дека има двегодишна ќерка и ја чувала во багажникот од автомобилот На Французинката Рози Марија де Круз ѝ се заканува затворска казна од 20 ...
сите 8 | | | веќе видена

Ѕвездите порачуваат дека овој знак денес има најмногу можност да привлече изобилство и магија на љубовта. Мили Лавови, партнерот и вие денес сте „луди“ од ...
сите 2 | | | веќе видена

Церемонијата на спуштање на знамето на границата на Индија и Пакистан е посебна по многу работи. Секој ден во исто време, две држави, кои се во долгогодишен ...
| | веќе видена

Кантри пејачката Кери Андервуд во последните две години имала дури три спонтани абортуси. Ова го призна во интервју за BBC, напоменувајќи дека се плашела дека ...
сите 3 | | | веќе видена

Војин Ражнатовиќ, синот на покојниот Жељко Ражнатовиќ Аркан на социјалните мрежи објави фотографија со својот татко која јавноста досега не ја видела. Имено, ...
сите 7 | | | веќе видена

Новото истражување објавено минатиот месец во списанието BMJ покажува дека нема доволно докази дека лековите со антихистаминици помагаат кај затнат нос, а кога ...
сите 10 | | | веќе видена

Мало дете падна од велосипед: Кога ќе видите кој му доаѓа на помош, ќе останете без зборови Дете пребрзо возело велосипед по што паднало на трева. Фала му на ...
сите 8 | | | веќе видена

Колку пати сте наишле на фотографии од витки жени со совршени гради и задници? Многу припаднички на понежниот пол се воодушевуваат на ваквите навидум совршени ...
сите 5 | | | веќе видена

Стјуардеса од Јапонија станала хит на социјалните мрежи откако патник побарал место покрај прозорецот. Таа му излегла во пресрет и му нацртала еден прозорец. ...
сите 3 | | | веќе видена

next