Иако порно актерката Август Ејмс си го одзеде животот во декември 2017 година, на нејзиниот профил на Твитер кој сѐ уште постои, минатата недела се појави нова ...
сите 2 | | | веќе видена

Ване Маркоски е еден од најпознатите ТВ и радио водители во нашата државата. Долго време не забавува пред малите екрани со неговите емисии кои се со ...
сите 2 | | | веќе видена

 Барајќи предмети од 18-тиот век на терен, Хариет под земја пронашла метална кутија во која нејзиното момче го сокрило свршеничкиот прстен. Џемили Свајнсон ...
сите 2 | | | веќе видена

Американската телевизија ABC неодамна објавила документарец за смртта на Џон Кенеди помладиот, во кој телевизијата се обидува да ја затскрие целокупната вина ...
сите 2 | | | веќе видена

 Пред повеќе од една година, Мили и Џулиен се откажале од безбедноста на својот дом, го продале мебелот, а ги зачувале само најзначајните ситници и облеката ...
сите 2 | | | веќе видена

Кина во Чонгкинг ја заврши изградбата на уште едно архитектонско чудо. Се работи за таканаречен хоризонтален солитер кој се одликува со највисок, натежок, ...
сите 3 | | | веќе видена

Хенрик Ибзен (1826-1906) ја напишал драмата „Пер Гинт“ во 1867 година. Таа е приказна за падот, а потоа и за искупувањето на норвешкиот селанец и антихерој. За ...
| | веќе видена

Неколку дена откако тинејџерката од Висконсин Џејми Клос (13) успеа да побегне по 3 месеци заробеништво, објавени се застрашувачки детали за условите во кои ја ...
сите 17 | | | веќе видена

Иако знаеме дека менструалните грчеви и болки можат да бидат толку болни и да создаваат чувство како некој повторно и повторно да ве удира во стомакот, да му ...
| | веќе видена

За хрватски медиум раскажала мајка на едена тинејџерка која се е доверила и раскажала што прават нејзините другарки."Се запрепастив кога ќерками ми се довери и ...
сите 2 | | | веќе видена

Кога се комплиментите во прашање, тоа може да биде навистина опасна територија за мажите. Поради ова, на мрежата Редит се развила дискусија во која жените ...
| | веќе видена

Ако се прашувате дали има период во кој партнерот ви е плоден и веројатноста тој да ви подари бебе е најголема, одговорот е позитивен. Да, сигурно постои таков ...
| | веќе видена

next