Рада Манојловиќ одбива да се пресели со нејзиното момче Харис Берковиќ во Босна и Херцеговина, затоа што како што велат нејзините блиски пријатели, пејачката е ...
сите 3 | | | веќе видена

Муин Бачонаев (11) од Москва е посебен по своите необични веѓи и трепки, кои му се долги дури 4,3 центиметри. Кога се родил, трепките му стигале дури до ...
сите 6 | | | веќе видена

Група кавадарчани денеска стартуваше со велосипедска тура „Од срце за Тоше”. Со велосипеди тргнаа од Нова Градишка, каде што загина македонскиот пејач и ќе ...
сите 16 | | | веќе видена

Австралиската полиција објави видео снимка од безбедносните камери од еден паркинг,а камерите тоа што го забележаа не остави никого рамнодушен.Непосредно пред ...
сите 3 | | | веќе видена

Наутро извадете ги и ставете ги пред вентилатор, а под шишињата најдобро би било да поставите послужавник. Кога и да го користите овој метод, потребно е да ја ...
сите 8 | | | веќе видена

Како сакате речете човекот успешно се извлече и со сигурност избегна ригорозна германска казна.Целата случка притоа одела на една германска ТВ емисија. ...
| | веќе видена

Модели со три дојки ја одбележаа ревијата на модниот бренд "GCDS", на модната недела во Милано. Овој бренд ја покажал својата модна колекција "rave-ready", ...
сите 20 | | | веќе видена

Генералниот директор на „Данска банка“, Томас Борген, поднесе оставка неколку часа пред презентацијата на внатрешниот извештај за наводно големо перење пари ...
сите 7 | | | веќе видена

Овој пензионер од англискиот место Плимут не копа дупка во својот двор, ниту на ливада,туку во дневната соба од својата куќа.Кога една ноќ сонувал богатство во ...
| | веќе видена

Сопружниците Адри и Дејвид Роуз патувале со авион од Флорида во Колоради кога таа открила дека е бремена. Не сакала тука така да му соопшти на сопругот, па го ...
сите 6 | | | веќе видена

Бабата Џуди Кокран од Тексас успеала да убие 3,5 метри долг и повеќе од 260 килограми тежок алигатор. Таа вели дека на тој потег се охрабрила за да му се ...
сите 4 | | | веќе видена

next