За хрватски медиум раскажала мајка на едена тинејџерка која се е доверила и раскажала што прават нејзините другарки."Се запрепастив кога ќерками ми се довери и ...
сите 2 | | | веќе видена

Иако истражувањата велат дека препорачаната доза на кофеин која смеете да ја пиете во текот на бременоста, е помалку од 200 милиграми, се смета дека дури и ...
сите 6 | | | веќе видена

Поранешниот италијански министер кој политичката противничка и црнка ја спореди со орангутан, осуден е на 18 месеци затвор поради расистички навреди. Роберто ...
| | веќе видена

Последниот број на списанието за популаризација на физиката ИМПУЛС, број 55, дојде до рацете на учениците во 2008 година. Потоа, поради прекинот на продажбата ...
сите 4 | | | веќе видена

На Твитер неодамна се појави теорија за лузната на челото на Хари Потер, а фановите на познатиот магионичар останале шокирани и веднаш започнале расправа на ...
сите 3 | | | веќе видена

Тие уживаат во сѐ што прават додека се во кревет и можат да водат љубов со часови. Станува збор за крвната група 0 кои ги бие глас како великодушни сексуални ...
сите 5 | | | веќе видена

Професорка која била фатена на дело како се бакнува со малолетен ученик, осудена е на казна затвор поради непристојна врска. Натали Гулас (36) од Колорадо и ...
сите 2 | | | веќе видена

Снимката од суровата учителка го обиколи светот: Болното дете го влече низ ходникот Мајката на едно аутистично дете објави снимка која ја згрози јавноста во ...
сите 3 | | | веќе видена

Иако порно актерката Август Ејмс си го одзеде животот во декември 2017 година, на нејзиниот профил на Твитер кој сѐ уште постои, минатата недела се појави нова ...
сите 8 | | | веќе видена

Неименуван 50-годишник од Данска е прогласен за виновен и осуден на две ипол години затвор затоа што под наводно бизарен сплет на околности, на денот на ...
сите 4 | | | веќе видена

next