Французинката Роза Марија Да Круз денеска се најде пред судот откако механичар откри дека девојче живее во багажникот од автомобилот на мајката. Круз ја криела ...
сите 7 | | | веќе видена

Ја тестирал девојката за да провери дали ќе го изневери со бившиот: Кога ја погледнал снимката посакал да се убие! Во најновата епизода на емисијата „Фати го ...
сите 5 | | | веќе видена

„Јас сум единствената Македонка која каде и да оди се враќа со титула” Дунавка Трифуновска деновиве е во центарот на вниманието поради врската со Владо ...
сите 3 | | | веќе видена

Од август, членовите на библиотеката во Њујорк, на Менхетн, покрај книги можат да изнајмуваат деловни рачни чанти и торби во неутрални бои, но исто така и ...
сите 7 | | | веќе видена

Сара Шмит од Тексас ѝ се воодушевува на Иванка Трамп и смета дека таа е преубава, поради што одлучила да отиде под нож за да изгледа сосема исто како ќерката ...
сите 3 | | | веќе видена

Го погребавме мојот брат, а потоа некој ни затропа на врата, неверојатна приказна Аигали Супугалиев (63) од Казахстан „исчезна“ на 9 јули. Овој неоженет маж ...
сите 5 | | | веќе видена

Ова првото најчесто е почесто, но сепак сето тоа зависи од пристапот до детето. Еден од начините е оставање на алармот и ли некој може да влезе во собата и да ...
сите 3 | | | веќе видена

next