Досега никој се нема вака изругано со Јунајед стејтс. Ни на Путин не би му текнало вака да ги мајтапи. Многу се цареви, значи многу. ******
| | веќе видена

Колку долго би можеле да живеете доколку човештвото би успеало да пронајде лек за болести како што се ракот, маларијата, срцев удар? Како би влијаело ...
сите 3 | | | веќе видена

Кученце си стои на пешачки, а жена покрај него упорно чека да се намалат автомобилите за да некако ја премине улицата. Во еден момент нема повеќе автомобили но ...
сите 2 | | | веќе видена

Дали Кривината е во право, само затоа што многу ќе вика? Дали Правината ќе остане чиста ако поверува дека постои бесплатен ручек? Поздрав од Цепенков. Еден лош ...
| | веќе видена

Што прво забележувате на сликата? Баба и дедо кои се гледаат Двајца мажи, од кои едниот свири на гитара Други детали – девојка, врата, лампа, круна … Што вам ...
сите 5 | | | веќе видена

Купувањето преку интернет можеби е поевтино и полесно отколку шетање по продавници, но исто така е ризично. Тоа го докажува случајот на Џереми Расел , кој се ...
сите 2 | | | веќе видена

Во една од најпрометните населби во центарот на Њујорк, за 15 долари добиваш папучи, шолја чај и 30 минути ненарушен сон сред тишина и мрак. Првичната понуда ...
| | веќе видена

Неколку задругарки покажале свои облини во полн сјај и воопшто не им сметало кога забележале дека камерите ги следат.Девојките се соблекувале до гола кожа, не ...
сите 2 | | | веќе видена

 Загатките во кои треба да откриете кој број недостасува, или која фигура важат за едни од најпредизвикувачките. Оние со развиена логика посебно ги сакаат ...
| | веќе видена

Никола Димитров, Јани Макрадули и уште по некој, во велелепниот простор на Антички словенски театар, на заинтересирани охриѓани им ги објаснуваат предностите ...
| | веќе видена

next