Дали знаете дека делот од домот кој ви е најмалку среден и каде најмногу владее хаос може да открие каква личност сте? Ако погледнете во нечиј шкаф или ...
| | веќе видена

Американката која се претставува како Мелиса, направила експеримент, кој траел една година и открила што ѝ се случило за тоа време. “Сè што правев во таа ...
сите 2 | | | веќе видена

Бугарската хип-хоп ѕвезда Криско, кого македонската публика најдобро го знае по соработката со Слаткаристика за хитот „Тик-так“, како и по гостувањата во ...
сите 3 | | | веќе видена

Родители којзнае колку отсутни (или којзнае како присутни), земја на фарми, задруги и слични реални шоуа, на хартиени таблоиди и и онлајн тоалетоиди, земја во ...
сите 4 | | | веќе видена

Кристал Ворен има 48 години, а од маж станала вистинска заводничка откако подлегнала на неколку операции за промена на полот. Со промената на полот, се ...
сите 2 | | | веќе видена

Пејачката Анабела Атисај прв пат во јавноста сподели вест дека боледува од болест која и предизвикала покачување на тежината.Анабела Атијас во моментов има ...
| | веќе видена

 За кратко застанете и погледнете си ги проблемите кои ги имате. Колку се реални, а колку се на сила измислени и етикетирани како проблеми? Само кога малку ...
| | веќе видена

Имам 90, а се чувствувам како да имам 50 години, вели една весела баба од Москва, која е пример како позитивниот став кон животот влијае на квалитетот на ...
| | веќе видена

Не знаеме што серии се вртат во Тајланд (турски ли, шпански ли), само е јасно дека кога во нивна серија доаѓа време за реклами, на гледачите филмот многу не им ...
сите 2 | | | веќе видена

next