Популарниот водител Огњен Амиџиќ активен е на социјалната мрежа Инстаграм, но неговите објави, како што е познато, не прикажуваат ништо освен неговите ...
сите 4 | | | веќе видена

Иронија е македонскиот симбол да се брише во Македонија, а слободно да егзистира на истакнати места во другите земји. Македонскиот симбол од првото знаме на ...
| | веќе видена

Марија Шерифовиќ откако нема настапи поради коронавирус, доста е активна на Инстаграм, со што сите идеи и ставови ги споделува јавно.Сепак никој не очекувал ...
сите 2 | | | веќе видена

Филмот неколку пати ги споил глумците Милан Мариќ и Андреја Кузмановиќ, кои во меѓувреме, станале пријатели и едн на друг подржувачи во работата.Сега заедно ...
| | веќе видена

 Смешни, трагикомични и вистинити цитати за алкохолот. Алкохолот е анестезија која ни помага да ја издржиме операцијата наречена живот, ќе каже Џорџ Бернард ...
сите 3 | | | веќе видена

 Науката напреднува со неверојатна брзина, па секој ден можеме да слушнеме за некое ново откритие или некој нов изум. Некои од нив не ни прават голема разлика ...
сите 2 | | | веќе видена

Како што на Перхан во она алкохолизирано лудило му личеа трубачи на уво, така и на Снуп дог во оваа негова блажена скаменетост, пасент му легнува баш оваа ...
| | веќе видена

Легендарниот британски пејач Елтон Џон креираше Барби кукла, инспирирана од неговите омилени очила. Куклата има кадрава коса, и облека во стилот на пејачот , ...
сите 2 | | | веќе видена

Запознајте ги своите роднини Последнава деценија започна со нов важен додаток во семејното стебло на човештвото: Денисовците, така наречени поради Денисовата ...
сите 5 | | | веќе видена

Пејачката Индира Арадиновиќ Инди неодамна водеше тешка борба за својот живот, по што, како што рече, многу се сменила.Инди сега ја испровоциа својата колешка ...
сите 3 | | | веќе видена

На Дагестанецов жената му се бунела што не може да поминува подолго време заедно со својата најдобра пријателка. Овој ѝ го решил проблемот на начин кој не го ...
| | веќе видена

Иако принцот Вилијам имал среќа да се роди во богато семејство тој сепак сведочел на бројни лоши моменти кои оставиле големи последици и денес. Пред да ја ...
сите 25 | | | веќе видена

Познатата фолк пејачка Сузана Гавазова реши да направи хуман гест со нејзините парчиња облека. Таа подарува шест фустани за кои вели дека и се омилени и кои ...
сите 12 | | | веќе видена

next