Во култниот филм „ Кој тоа таму пее “ Мишко возеше со врзани очи, пред вчудовидените и преплашени патници, а татко му постојано настојуваше да вози и во ...
| | веќе видена

Наеднаш синот се лизнал и вреснал. На сопствено изненадување од планината слушнал глас кој повторил:„Лееелее!“. -Кој си ти?- прашало момчето. -Кој си ти? – ...
сите 5 | | | веќе видена

Таму каде што облеката се користи како прикривање на женските облини, британската раскошна и бујна убавица Деми Роуз гледа само вишок „крпчиња“ кои веднаш ги ...
сите 2 | | | веќе видена

Туристичката заедница во Азербејџан покрена кампања под името "Take a Look", а нивната цел е до 2030 година да го удвојат бројот на туристи кои сега ја ...
сите 3 | | | веќе видена

Поранешната српска тенисерка која на светот му е добро позната овој пад се надмина себе си иако тоа никој не го очекуваше. Имено иако можеби се мислеше дека ...
сите 6 | | | веќе видена

Поминаа седум години од трагичната смрт на познатата пејачка Ксенија Пајчин, а тагата и болката на нејзините најблиски е се уште свежа. Кога се случи една од ...
| | веќе видена