Северина пред некој месец се најде во центарот на вниманието откако во јавноста повторно се појавија нејзини порно фотографии. Хрватската ѕвезда досега молчеше ...
сите 4 | | | веќе видена

На Бали се во шок по објавите во австѕралиските и британските медиуми дека на овој ексклузивен туристички остров имало смртоносна епидемија. Медиумите од ...
| | веќе видена

Мистеријата е решена. Слабите и дебелите луѓе секогаш се натпреваруваат во нешто, а еве кој од нив би издржал подолго без храна. Дебелите луѓе се обидуваат да ...
сите 2 | | | веќе видена

Супер-реалистичните маски произведени од мала компанија во рурална Јапонија го репродуцираат човечкото лице до ситни детали, како што се брчките и текстурата ...
| | веќе видена

Иако никогаш не потврдил, принцот Чарлс пред Дајана и Камила имал многу авантури и љубовни афери.Една од поинтересните љубовни врски на членот на најпознатото ...
сите 16 | | | веќе видена

Предрасуди спрема жени лидери имале 23 отсто анкетирани кого им се поставени директни прашања и 37 отсто кај индиректни. Многу жени се солидаризираат, иако ...
| | веќе видена

Квалитетот на воздухот во Калифорнија е меѓу најлошите на светот после големите пожари кои што ја погодија западната американска сојузна држава. Организацијата ...
сите 3 | | | веќе видена

Ова видео е прозвод на големата љубов и поддршка кон соученички на децата кои учат во II-4 одделени од битолското основно училиште „Климент Охридски“ кои се ...
сите 2 | | | веќе видена

 „Може да имате бајка, дури и без принц. Ова е мојата свадба од соништата - само без принцот Шармантен“, вели 40-годишната Лаура. е 40-годишен фитнес ...
| | веќе видена

Има прекрасен ангелски лик кој плени со својата благост, наивност, пристојност, милост и искреност. Момчето од Крушево со сини небесни очи како водите на ...
сите 2 | | | веќе видена

„Беншот“ е семејна фирма од Хортонвил, Висконсин, предводена од татко и син, која произведува чаши отпорни на куршуми, со вистински куршуми вградени од страна ...
| | веќе видена

next