Не е тип кој често се допишува . Навистина, постојат такви на кои им е помило да зборуваат, отколку да пишуваат пораки. Па, ако вашиот драг е таков случај, ...
| | веќе видена

Сите се радуваа кога дознаа дека по втор пат е бремена. Се било добро, додека не и се слошило. Кога лекарите ги направиле првите снимки од ултразвукот, ...
| | веќе видена

Во хит серијата "Андрија и Анѓелка" уживаа се повеќе луѓе крај ТВ екраните, а за тоа е првенствено заслужна брилијантната хемија меѓу главните актери. Меѓутоа, ...
| | веќе видена

Сите ние чуваме стари семејни фотографии, а всушност, тие ни ги чуваат спомените од најраната возраст, најубавите години, ни ги чуваат спомените од детството. ...
| | веќе видена

Каква песна! Сосема неочекувано налетавме на една драгоцена пацифистичка и анти-НАТО химна која не е производ на некаква подмолна пропаганда на Путин туку е ...
| | веќе видена

Предизбориево е вистинскиот момент да се потсетам на една епизода од серијалот шармантни и со дебармалски шмек случувања во кои главен јунак е оваа скопска ...
| | веќе видена

Колку би било убаво секој човек да има повеќе енергија, да води исполнет живот и да живее долго ?! Вистината е дека со малку напор и упорност тоа е сосема ...
| | веќе видена

Не мислам дека има нешто посилно од љубовта на мајката кон нејзиниот син. Особено ако е единствен. Приказната која ќе ја прочитате е една од безбројните ...
| | веќе видена

Како прво, волку шахти на квадратен метар може да има само кај нас (пошто махери за планирање). Второ, една од нив тропа дење-ноќе. Можете ли да ги замислите ...
сите 2 | | | веќе видена

next