Имате слободно време и ножички? Време е за акција, кој рече дека за да имате ново парче облека мора да појдете на шопинг... Проверете какво богатство кријат ...
сите 2 | | | веќе видена

Пејачката Ивона Јовановиќ од Куманово изнервирана од однесувањето на нејзините сограѓани преку својот Фејсбук профил им се обрати на сограѓаните, кои како што ...
сите 2 | | | веќе видена

Креаторите тврдат: науката што стои зад овој парфем е исклучително детална – секое есенцијално масло во Period Spirit е внимателно избрано за да помогне во ...
сите 2 | | | веќе видена

Лери Дејвид им порача на 'идиотите' кои не го почитуваат социјалното дистанцирање да гледаат ТВ. „Очигледно, некој ме наговори на ова, бидејќи ова не е нешто ...
сите 2 | | | веќе видена

Линда Лусарди (61) се борела за живот, откако на крај било заклучено дека е позитивна на коронавирус, пренесуваат британските медиуми. Линда и нејзиниот сопруг ...
сите 13 | | | веќе видена

 Дали знаевте зошто се користи зелена позадина за време на снимање, како се постигнува звукот на кршење коски во филмовите и кој е најголемиот грев што можат ...
сите 3 | | | веќе видена

Евровизијата која требаше годинава да се одржи во Ротердам е откажана поради пандемијата од коронавирусот, фановите на Евровизија сега ќе гледаат алтернативно ...
сите 11 | | | веќе видена

Бразилската актерка Џована Антонели, иако снимала речиси цела деценија претходно, стана голема ѕвезда дури по серијата “O Clone” (Клон) и за неа режисерите ...
сите 4 | | | веќе видена

Градот Стокпорт на југот на Англија има нов херој – локален Спајдермен кој ги забавува децата додека на сила е ограничувањето на движењето поради пандемијата ...
сите 2 | | | веќе видена

Некои филмски изданија се вечни, а такви остануваат поради различни причини. За овој викенд, наместо три филмови ви предлагаме три филмски серијали кои со ...
сите 2 | | | веќе видена

 Од СПА третмани до врвни модни додатоци, уникатниот Милкшејк има луксузен стил на живот. Милкшејк од Лондон е кученце што стана интернет сензација. Неговиот ...
сите 3 | | | веќе видена

next