Влатко Грозданоски на седмо небо: Сопругата му приготви НЕОДОЛИВО ИЗНЕНАДУВАЊЕ! (фото)

Фудбалерот Влатко Грозданоски веќе две години ужива во брачната идила со манекенката Христина Мицевска. Деновиве тој се пофали со прекрасното изненадување што му го приготви неговата сакана. Христина покрај тоа што изгледа прекрасно, очигледно е и талентиран кулинар. Таа приготви палачинки за својот сопруг и ги декорираше со кршени јаткасти плодови, овошје и чоколаден прелив. Не е ни чудно што ...

⇐ DailyВистина ⇒