Ја видовте во фустан, а еве како изгледа во БИКИНИ згодната Русинка! (ФОТО)

Последната епизода на “Ѕвездите на Гранд“ повторно ги воодушеви љубителите на шоу програмата, а највпечатлив настап беше оној на Диана Михајловиќ! Девојката која има мајка Русинка ги воодушеви сите со својата појава на сцената, а ако ви се допадна во фустан нема сомнение дека ќе ви се допадне и во бикини. Еве како изгледа 22-годишната девојка кога ќе се соблече!

⇐ DailyExclusive ⇒