Кога се свртела, сè застанало: Се појавила на црвениот тепих и сите гледале во нејзиното меѓуножје

Бела Хадид повторно успеала да го привлече сето внимание, и тоа на церемонијата на отворањето на Филмскиот фестивал во Кан. Славната американска манекенка, Бела Хадид, е позната по својата витка и затегната фигура, ги засенила сите на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Кан. Секс-бомбата се појавила во провокативна сатенска тоалета, која од позади изгледа елегантно, меѓутоа, кога Бела се ...

⇐ DailyТочка ⇒