Скандал во „Ѕвездите на Гранд“: Марија Шерифовиќ со пцовки го напушти студиото (видео)

Жирито на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, имаше бурно снимање што резултираше со напуштање на студиото од страна на Марија Шерифовиќ.Аца Лукас повеќе пати имаше караница со таинствениот судија, а Марија и Вики шестоко се искараа поради изгледот на една од натпреварувачките.Погледнете што ќе се случува

⇐ DailyХит Портал ⇒