Селена Гомез во љубовна врска со The Weeknd

24-годишната пејачка и 26-годишниот пејач се новиот музички пар, кој по скоро една година познавање решија да започнат љубовна врска. Селена Гомез и The Weeknd беа забележани како се бакнуваат и прегрнуваат пред ресторанот Giorgio Baldi , во Санта Моника, Калифорнија, каде што беа на романтична вечера. Страсните бакнежи и прекратки кои тие си ги разменија се доволен доказ дека тие се повеќе од ...

⇐ DailyLadybook ⇒