Сака уметнички фотографии: Голата актерка ги остави фановите без здив

Холивудската актерка со своите следбеници на социјалните мрежи често споделува многу интимни фотографии и снимки, а овој пат отишла чекор понатаму. Хали Бери е многу активна на нејзиниот профил на Инстаграм, а таму често открива и необични детали за себе. Имено, славната оскаровка објави интересна фотографија на која покажала дека ја обожува уметноста, односно уметничките слики и открила дека не ...

⇐ DailyТочка ⇒