Русинка со големи гради ги излуде сите: Аца Лукас и рече дека е подобра риба од Карлеуша (ВИДЕО)

Во последното издание на „Ѕвездите на Гранд“, општ хаос настана кога на сцената се појави Диана Михајловиќ (22) од Скобаља, а уште кога членовите на жирито слушнаа дека мајка и е Русинка, започна лудница. Дина со својот секси настап и огромни гради ги остави сите без текст, а своето воодушевување не го криеше ни Аца Лукас кој и рече дека многу потсетува на Јелена Карлеуша на почетокот на ...

⇐ DailyExclusive ⇒