Има што да покаже: Се „облекла“ така што сите можеле да ги видат нејзините голи гради

Таа сака да ги покажува своите раскошни облини. Манекенката Индија Лов облекла мрежест топ под кој јасно се гледале нејзините брадавици, а со провокативниот изглед се пофалила и на социјалните мрежи. Ако мислевте дека Амбер Роуз е апсолутна кралица на голотијата, размислете уште еднаш. Имено, ниту нејзината добра пријателка Индија Лов не заостанува – и по бујните облини, но и по покажувањето на ...

⇐ DailyТочка ⇒