“Откачи“ уште една убавица: Леонардо ди Каприо ѝ раскина на Нина Агдал

Изгледа дека шармантниот холивудски актер Леонардо ди Каприо има чудно „хоби“ - да им раскинува на најубавите жени на светот. Тој неодамна се раздели од десеттата по ред манекенка од компанијата „Викторијас сикрет“. Станува збор за Нина Агдал која има 25 години и за среќа на голем број момци пак е сингл. - Нина и Лео мораше да се разделат, тоа беше неизбежно, но останаа во пријателски однос - ...

⇐ DailyБркај Работа ⇒