Никогаш не била посекси: Се соблече Ана Михајловски!

Водителката на познатот српско шоу „Ја имам таленат“ , Ана Михајловска направи неколку провокативни фотографии и сите ги остави без текст. Ана речиси гола позираше во креациите на Дарко Костиќ, а фановите без презадоволни и истакнаа дека водителката никогаш не изгледала посекси.

⇐ DailyВистина ⇒