Ги налути фановите: Ким Кардашијан во проѕирен фустан со Богородица

Ким Кардашијан пред неколку дена ја објави својата нова колекција на емоџис, но беше критикувана.Старлетата се најде на „удар“ поради новото емоџи во кое таа е Богородица, но тоа не ја спречи и понатаму да употребува слични симболи.36-годишната Ким се појави во мини проѕирен фустан на кој беше насликана Богородица.Па ако мислевте дека ниту една жена не може да погреши со изборот на црн мини ...

⇐ DailyХит Портал ⇒