Ова се најубавите славни парови на Златните Глобуси!

Во Холивуд важи правилото дека славата и љубовта одат рака под рака, а овие звезди се вистински доказ за тоа. Убави, дотерани, славни и заљубени - од совршените Џастин Тимберлејк и Џесика Биел, до уште посовршените Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли, ова се најубавите парови кои се појавија на овогодинешното доделување на Златните Глобуси:

⇐ DailyЗа Забава ⇒