Која жена не би сакала да го има убава фигура во облик на песочен часовник? Тоа значи тенка половина, но постигнувањето не е толку лесно. Погледнете неколку ...
сите 8 | | | прочитана: 795 | веќе видена

Синот на Цеца и Аркан, Вељко Ражнатовиќ ја побара за жена својата девојка Богдана Родиќ. Снаата на Цеца со која нејзиниот син и официјално се вери и ја побара ...
сите 34 | | | прочитана: 790 | веќе видена

Моника Белучи уште еднаш ја оправда титулата - една од најсексапилните жени во светот. Имено, по неверојатна трансформација, актерката маѓапсува. Таа ја ...
сите 10 | | | прочитана: 788 | веќе видена

Честитки за вашата бременост! Постојат многу работи за кои треба да се размислува сега. Лесно е да се избегнат морски плодови и алкохол за време на бременоста. ...
сите 21 | | | прочитана: 756 | веќе видена

Проблемот со бездомните кучиња од ден на ден е се’ поголем… Случајот со младата девојка во Гостивар како да не беше доволен импулс одговорните да преземат ...
сите 4 | | | прочитана: 749 | веќе видена

Многу работи кои сте ги знаеле за Москва, а не сте имале прилика да ја посетите, не важат. Ќе се збогувате со многу предрасуди за овој град после ова интервју. ...
сите 3 | | | прочитана: 736 | веќе видена

Без никаков новитет од студио, без ниту едно ново музичко остварување, славната пејачка Адел во 2018 година оствари заработка од 19 милиони долари. Додека таа ...
сите 5 | | | прочитана: 709 | веќе видена

Стилот на Емили Ратајковски го обожаваме со години и навистина мислиме дека таа е една од ретките познати личности кои се осмелуваат да ризикуваат и ...
сите 15 | | | прочитана: 707 | веќе видена

Славниот холивудски актер Џони Деп ќе ја посети Србија во јануари следната година заради снимање на неговиот нов филм „Minamata“.Снимањето на филмот ќе започне ...
сите 7 | | | прочитана: 629 | веќе видена

Амбер Херд позираше за насловната страница на последното издание на магазинот Shape, и во интервјуто открива дека силните жени ја спасиле кога таа повеќе не ...
сите 4 | | | прочитана: 624 | веќе видена

Според ново истражување на Универзитетот Кембриџ, социјалните мрежи откриваат многу повеќе отколку што посакуваме, како на пример, нашата интелигенција, ...
сите 5 | | | прочитана: 610 | веќе видена

Во морето од модерни намирници и диетални суплементи забораваме на основната храна која треба да ја имаме дома. Морковот е дел од неа. Дознајте кои се ...
сите 15 | | | прочитана: 567 | веќе видена

Пејачката Емина Јаховиќ од неодамна ужива во врската со турски милијардер. Откако стави крај на бракот со Мустафа Сандал, таа заплови во љубовна врска со 18 ...
сите 12 | | | прочитана: 539 | веќе видена

Драгана Мирковиќ е една од најголемите балкански музички ѕвезди, која веќе 16 години живее во Австрија со сопругот Тони Бијелиќ, синот Марко и ќерката Мануела. ...
сите 3 | | | прочитана: 514 | веќе видена

Жена, деца и љубовница – комплетен сет за машка среќа. Љубовницата, како и секоја друга жена, честопати е во заблуда, надевајќи се дека порано или подоцна ...
сите 4 | | | прочитана: 508 | веќе видена

next