Миранда Кер го покажа воодушевувачкиот невестински фустан

Два месеци по интимната венчавка, Миранда Кер конечно го покажа невестинскиот фустан кој го носеше кога го кажа судбоносното „да“ на основачот на Snapchat, Еван Шпигел. На фотографиите објавени во магазинот Vogue, супермоделот изгледа кралски во Dior фустан со долги ракави, украсен со бисери ,а инспирацијата за фустанот е од Грес кели. Како што вели за Vogue, нејзината мајка и баба плачеле кога ...

⇐ DailyЛокално ⇒