Пејачката Емина Јаховиќ од неодамна ужива во врската со турски милијардер. Откако стави крај на бракот со Мустафа Сандал, таа заплови во љубовна врска со 18 ...
сите 12 | | | веќе видена

Не постои ништо како врската помеѓу родителот и неговото дете. И кога станува збор за татко и неговиот син, тоа е дополнителна специјална врска. Дефинитивно е ...
| | веќе видена

Силувачите кои се изживувале, а потоа ја убиле студентката Хана Корнелијус од Јужна Африка, се осудени на доживотен затвор, што предизвикало овации и аплаузи ...
сите 2 | | | веќе видена

 „Срцка, ајде ќе си направиме селфи во поле со сончогледи“, „Злато, држи ме за така и сликај ме одзади“, се дел од хит позите. Популарноста на Инстаграм е сè ...
сите 3 | | | веќе видена

Северина пред некој месец се најде во центарот на вниманието откако во јавноста повторно се појавија нејзини порно фотографии. Хрватската ѕвезда досега молчеше ...
сите 7 | | | веќе видена

Марк Дејвид Чепмен, убиецот на Џон Ленон, на кој во август судот за помилување по десетти пат го одби неговото барање за пуштање на условна слобода, конечно ...
сите 2 | | | веќе видена

Македонски краток филм „Воени кучиња“, на режисерите Пеце Здравковски и Бојан Соклевски, повторно е дел од интернационален натпревар за краткометражни филмови, ...
сите 3 | | | веќе видена

Научник на НАСА предупредува дека не чека најстрашното замрзнување во модерната историја и дека Земјата ќе биде во ледена прегретка, бидејќи Сонцето влегува во ...
сите 22 | | | веќе видена

Иако никогаш не потврдил, принцот Чарлс пред Дајана и Камила имал многу авантури и љубовни афери.Една од поинтересните љубовни врски на членот на најпознатото ...
сите 22 | | | веќе видена

Овој сируп ќе ви помогне во отстранување на мрсните наслаги и вода во вашето тело, а ако го комбинирате со некој кардио тренинг, е навистина ефикасно… Со помош ...
сите 5 | | | веќе видена

Објавен е првиот трејлер за продолжението на анимираниот хит "The Secret Life of Pets" кој во кино салите треба да пристигне во јуни 2019 година. Првиот дел од ...
сите 6 | | | веќе видена

Многумина останаа воодушевени од улогата на Рами Малек во филмот "Bohemian Rhapsody" во кој го отелотвори фронтменот на групата "Queen". Но, видеото кое стана ...
сите 5 | | | веќе видена

next