Јелена Карлеуша фотографирана последно е уловена на аеродром, а фотографиите од нејзиното издание ги преплавија социјалните мрежи. Јелена Карлеуша се обидела ...
сите 51 | | | веќе видена

Млад богаташ, Рашед Саиф Беласа (16) ја отвори вратата на својот дом во Соединетите Арапски Емирати со цел на сите да им покаже во каков луксуз живее. Имотот ...
сите 4 | | | веќе видена

Запознајте го најинтелигентното дете во Европа со максимален коефициент на интелигенција кој може да се измери.Има само 9. години и веќе е студент. Средното ...
сите 10 | | | веќе видена

Сопругата на принцот Хари, Меган Маркл пристигнала во Њујорк за да се види и дружи со своите пријатели пред породувањето. Во тоа име нејзините најблиски ...
сите 26 | | | веќе видена

Тинејџерка открила како таа троши £ 1,000 месечно на козметички процедури за да се трансформира во вистинска кукла Барби. Габриела Џиракова, 18 годишната од ...
сите 4 | | | веќе видена

Во турскиот град Самсун се наоѓа една во низата луксузни болници, кои г нарекуваат болници „со пет ѕвезди“, во кои на идните мајки им се даваат врвни услуги за ...
сите 3 | | | веќе видена

Една млада жена доживеала големо разочарување, откако дознала за измамата на својот маж. Очајна, ја посетила својата баба на која и раскажала дека се чуствува ...
сите 4 | | | веќе видена

Оваа приказна од реалниот живот која ви ја подготвивме, е многу повеќе од обична љубовна приказна. Сигурни сме дека секој еден од вас ќе ја почувствува и ...
сите 5 | | | веќе видена

Блогер на тимот “DadMum” одлучил да ја покаже реалната страна на бракот откако го прашале дали е несреќен поради “монотонијата на секојдневниот живот”, бидејќи ...
| | веќе видена

next