„Направете своевиден рај за нив,најубава градина во која во некоја пролет ќе никне баш тој Цвет... Поради кој вреди да се живее.“ Српскиот психолог е познат ...
| | веќе видена

 Сакате да давате комплименти, но не сте сигурни дали претерувате или можеби не искажувате доволно добро што мислите. Без разлика дали се работи за блиска ...
сите 2 | | | веќе видена

 „Алјаска е руска Америка, која ќе ве изненади со високиот стандард. Луѓето се релаксирани и имаат одлични плати. Нивните ноќни клубови се во дрвени идилични ...
сите 2 | | | веќе видена

Брендот Викторија Сикрет е познат по сексапилната долна облека со необичен дизајн, но и по најубавите жени на светот кои оваа долна облека ја носат на пистата. ...
сите 5 | | | веќе видена

Утрово купувачка која посетила продавница за чевли во скопски ГТЦ останала брз својот новчаник и мобилен телефон откако била ограбена од непозната жена. ...
сите 6 | | | веќе видена

Џенифер Лопез не престанува со работа ни по напорната турнеја која неодамна заврши.Откако го сними провокативниот спот за песната „Te Guste“, Џеј Ло ја започна ...
сите 8 | | | веќе видена

next