Ќе се согласите со нас дека никогаш не е доста од згодни машки модели! Затоа решивме да ви ја разубавиме вечерта и да ви го збогатиме вашиот Instagram feed со ...
сите 2 | | | веќе видена

Факт е дека љубовниот живот на нашата позната пејачка Елена Ристеска бил секогаш интересен за јавноста. Причините за тоа веруваме дека повеќето од вас ги ...
сите 5 | | | веќе видена

Сликата на британскиот уметник Дејвид Хокни вчера беше продадена на аукција во Њујорк за 90,3 милиони долари , што претставува рекордна цена за слика на жив ...
сите 35 | | | веќе видена

Откако се прослави како „кул политичарка“ за време на Светското првенство во фудбал во Русија, хрватската претседателка Колинда Грабар-Китаровиќ повторно е во ...
сите 14 | | | веќе видена

 Ако имате спиено со одредена цифра на љубовници во минатото, другите луѓе веројатно ќе помислат дека сте промискуитетна личност во сегашноста. Што откриваат ...
сите 2 | | | веќе видена

Вчера вечер се одржа 5-тото јубилејно доделување на Еуролинк стипендиите. Беа доделени 30 стипендии за најдобрите студенти од Правниот факултет „Јустинијан ...
сите 17 | | | веќе видена

Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески (40) и неговата две години помлада сопруга Сања биле повеќе од една деценија во врска пред да се ...
сите 5 | | | веќе видена

Моника Белучи уште еднаш ја оправда титулата - една од најсексапилните жени во светот. Имено, по неверојатна трансформација, актерката маѓапсува. Таа ја ...
сите 8 | | | веќе видена

Откако пред една година ја заврши светската турнеја, Џастин Бибер во ниту еден момент не работел нешто поврзано со музиката. Младиот пејач одлучил целото свое ...
сите 5 | | | веќе видена

Патничкиот авион „Боинг 737-800“, без проблеми успеа да слета на аеродромот во шпанска Палма Де Мајорка, иако во околината на аеродромот владееше големо ...
сите 24 | | | веќе видена

Според новата мапа направена за предупредување на патниците за ризикот кој ги чека во странство, како најопасни места на планетата се издвојуваат Либија, ...
сите 3 | | | веќе видена

Во турската серија „Нашата Дениз“која ја гледате на Сител Телевизија, тој ја игра улогата на Мират кој сака да им помага на луѓето. Но, во приватноста тој и ...
сите 9 | | | веќе видена

Компанијата "Heavy Hitters", калифорниска компанија која се занимава со производство на полнење односно масло за електрични цигари, бара 20 амбасадори. Доколку ...
сите 13 | | | веќе видена

Кон средината на 80-тите години, група американски археолози на сателитски снимки на мексиканскиот полуостров Јукатан забележале речиси совршен круг, со ...
сите 12 | | | веќе видена

Џејми Џангерс, поранешната љубовница на Тајгер Вудс и некогашна танчерка е извлечена од канџите на проституцијата откако била уловена како го продава своето ...
сите 6 | | | веќе видена

next