Груевски избега во Будимпешта да бара азил. Со денови е ѕвезда на социјалните мрежи. Сериозната ситуација, ќе не дотепа од смеење. Сосе твитовите, па фустанот ...
сите 4 | | | веќе видена

Синот на Цеца и Аркан, Вељко Ражнатовиќ ја побара за жена својата девојка Богдана Родиќ. Снаата на Цеца со која нејзиниот син и официјално се вери и ја побара ...
сите 35 | | | веќе видена

Да, некој мора и ова да го знае- политичарите немаат пријатели. Особено кога се на власт, тогаш особено. Оттука, критиките кон Заев и Спасовски дека не го ...
| | веќе видена

Првиот специјализиран машки магазин Friday.mk и агенцијата за организирање на настани MOMENTUM INC веќе со полна пареа работи на настанот кој за прв пат ќе се ...
сите 7 | | | веќе видена

Шалот е направен од посебен материјал кој е засилен со помошта на нано-сферични кристали кои го одбиваат блицот од камерите. Како резултат, личноста која го ...
сите 2 | | | веќе видена

Дали и ова утро ви беше такво? Дали повторно бевте депресивни без некоја причина? Дали можеби ова се повторува пречесто, па се прашувате што се случува? Можеби ...
сите 3 | | | веќе видена

Згодниот и бескрајно шармантниот Енрике Инглесиас има фанови од цел свет. На неговите песни се заљубуваат, танцуваат... Но, освен на концертите, никој не би ...
сите 6 | | | веќе видена

Камера од автомобил снимаше размена на оган помеѓу полицајците и напаѓач во американската сојузна држава Арканзас. Полицаецот Брет Томпсон се обидел да сопре ...
сите 3 | | | веќе видена

Фенг шуи е стара кинеска вештина за хармоничен живот и работа. Фенг шуи ни нуди теории со кои можеме да влијаеме на квалитетот на нашиот живот. Боите се еден ...
сите 3 | | | веќе видена

Доколку вашиот акумулатор не успева да го запали автомобилот, голема е веројатноста тој да е испразнет. Доколку немате време да чекате помош на пат, потребно е ...
сите 2 | | | веќе видена

Денес е Светски ден на предвремено родени деца. Прематуритетот е актуелен глобален проблем кој сѐ повеќе се става во фокусот на здравството. Во некои случаи ...
сите 2 | | | веќе видена

next