Јелена Карлеуша пред две ипол години ја критикуваше својата колешка Северина поради нејзиниот порно скандал, а во моментов и таа се соочува со нешто слично, но ...
сите 6 | | | веќе видена

 Хју Џекмен мина низ процес на хемотерапија, а сега сака да ја поткрене јавната свест за оваа болест и потребата од заштита на кожата од сонцето. Ракот на ...
сите 3 | | | веќе видена

Американците се лидери кога станува збор за воената технологија, Русите се обидуваат да не заостанат зад нив, а Кинезите од друга страна, изградиле голем ...
сите 2 | | | веќе видена

Прошетките како начин за губење на вишокот килограми најчесто ги потценуваме, иако претставуваат одличен начин за одржување на телесното здравје и ослободување ...
сите 2 | | | веќе видена

Цинкот е минерал кој е многу значаен за јакнење на системот за имунитет и помага храната да се претвори во енергија. Дефицитот на цинк најчесто се манифестира ...
сите 2 | | | веќе видена

Лејди Гага и Анџелина Џоли се најдоа во незгодна ситуација, бидејќи и двете сакаат да ја доловат Клеопатра на филмското платно. Џоли долго време се споменува ...
сите 20 | | | веќе видена

 Богатите деца низ свет уживаат во луксузот кој им го овозможиле најчесто нивните родители, па сето тоа го споделуваат на Инстаграм. Видовме и како , но и ги ...
сите 4 | | | веќе видена

next