Како изгледала Кејт Мидлтон пред да се омажи за принц?

Кејт Мидлтон вчера го прославила својот 35-ти роденден. Војвотката од Кембриџ станала икона на стилот откако во 2011. година се омажила за принцот Вилијам. А како изгледала пред кралската венчавка? На социјалните мрежи вчера се појавила стара фотографија на Кејт, најверојатно настаната во 1999. година, кога таа имала 17 години, односно завршувала средно училиште. Тогаш имала пополни образи, ...

⇐ DailyТочка ⇒